Everyone is a creator.
Join WeCreators.
For early access, opt in here:

  Registracija

  Suteikime viešosioms erdvėms naują veidą

  Event begins

  18 Aug, 2021

  Partners

  2021 rugpjūčio 18-19 d. 17-21 val.

  LNB Kultūrinių, kūrybinių industrijų ir Atviras kūrėjų tinklas WeCreators kviečia į kūrybinį hakatoną CreateON „Suteikime viešosioms erdvėms naują veidą“.

  Lietuvoje yra gausu erdvių, skirtų miestų bendruomenių susibūrimams, kūrybinių minčių vystymui ar individualių darbų atlikimui, skatinimui burtis ir atrasti kokybišką kontaktą. Lietuvos Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka – dinamiška, interaktyvi, poreikius aktyviai formuojanti ir grįžtamojo ryšio pagrindu nuolatos save transformuojanti įstaiga. Globali technologinė, socialinė, kultūrinė transformacija, kūrybos visuomenės atsiradimas, prasidedanti globali skaitmeninė revoliucija, IT plėtra reikalaujanti greitai kintančių sprendimų, – veiksniai skatinantys biblioteką keistis ir dinamiškai įsilieti į tarpdisciplininių kūrybinių veiklų sąveikas.

  Pasaulinė patirtis rodo, kad kūrybinės idėjos suteikia viešosioms erdvėms patrauklumo bei gerina bendrąją gyventojų patirtį. Atviras kūrėjų tinklas WeCreators ir LNB kviečia jus į kūrybinį hakatoną CreateON „Suteikime viešosioms erdvėms naują veidą“. Renginio metu, pasitelkiant kūrybą ir analizuojant esamus iššūkius bei galimybes, drauge diskutuosime bei dalinsimės idėjomis, kurios padėtų didinti Vilniaus viešųjų erdvių patrauklumą. Tavo idėja gali tapti raktu į naujai atveriamas duris, tai gali būti begalė inovacijų – naujųjų technologijų pritaikymas, kuriant įdomesnes bei dar nematytas mokslines zonas, menines instaliacijas, o gal pastatų apipavidalinimas išlaisvinant kūrybą ir puošiant miestą gražiausiais piešiniais. Prisijunk prie renginio ir pasidalink savo mintimis, juk viskas mūsų rankose, tad auginkime idėjas atliepiančias šį besikeičiantį pasaulį drauge!

   

   Patvirtinkite, kad susipažinote su renginio taisyklėmis:

   Kviečiame atliktį testą Adobe Creative Types ir pasidalinti rezultatais su mumis! Kas tu esi?

   Pažymėkite kūrybiškumo sritis, kuriose turite gabumų ir galėtumėte prisidėti prie bendrakūrybos proceso. *

   Kokia tema galėtumete kalbėti be pasiruošimo 30 minučių? Įvardykite kelias sritis, kuriose jaučiatės stiprūs! *

   Turite idėjų kaip pakeisti Lietuvos Nacionalinės Bibliotekos ar kitų viešųjų erdvių veidą? Pasidalinkite savo idėjomis ir mes padėsime jums suburti joms komandą!